KONST / Litografier / Färglitografi 14204426
nr 1420 4426
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 79/125. Färglitografi, bildmått: 48x61cm, yttermått inklusive ram: 67x77cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:47:48
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann